3a Divisió Sancions

SANCIONS 14ª. JORNADA

LA GUARDIA :  IVAN ANDRADES CUENCA       (Roja)     4 Partits      (ACCION ANTIDEPORTIVA)

SAN PANCRACIO :  MARC TERUEL SANCHEZ     (Roja)     2 Partits

CERDANYOLA M. :  JUAN C. ZAMORANO MORAL     (2 grogas)    2 Partits    (DESCONSIDERACION AL COLEGIADO)

SANT JOAN DESPI :  JOSE M. LOPEZ RIVAS        (Roja)       4 Partits     (INSULTOS GRAVES)

 

 

SANCIONS 13ª. JORNADA

BOTIGUES DE SITGES :  JOSE L. VARGAS GALLARDO   (Roja)   10 Partits  (POR INSULTOS GRAVES Y ESCUPIR A UN CONTRARIO)

JUPITER :  ALEJANDRO VALLE KATTENDAHL    (2 grogas)      1 Partit

JUPITER :  DIEGO FRANCISCO SANTOS       (Roja)        1 Partit

CAN ROCA 74 :  CESAR CERRATO CORBO  (2 grogas)  1 Partit

CAN ROCA 74 :  JUAN C. VELASCO GUTIERREZ       (Roja)     2 Partits

LA GUARDIA :  JULIAN MARTOS ZARATE        /2 grogas)      3 Partits   (INSULTOS GRAVES A UN CONTRARIO)

RESULTAT PARTIT APLAÇAT :

SAN PANCRACIO   –   CERDANYOLA M.     0 – 3

 

SANCIONS 12ª. JORNADA

SANT JOAN DESPI :  JOSE M. BARBERO FLORES       (Roja)       1 Partit

ESPARREGUERA :  CARLES JURADO JALDERRAMA   (2 grogas)    2 Partits    (2ª. vegada)

SANTS : LUIS CANO HERRERIAS       6 Partits     (COMITÉ, INSULTOS AL COLEGIADO)

SANTS : EMERSON CASSIANO DA SILVA     6 Partits    (COMITÉ, INSULTOS AL COLEGIADO)

 

SANCIONS 11ª. JORNADA

SANT ROQUE :  GABRIEL DUEÑAS RODRIGUEZ          (Roja)        1 Partit

CERDANYOLA :  RAUL JIMENEZ PAZ                              (Roja)       1 Partit

CAN ROCA 74 :  MIGUEL JIMENEZ PORTAZ                   (Roja)       2 Partits

ATL. CASTELLDEFELS :  DIEGO MARTIN ARQUERO USENICA    (2 grogas     1 Partit

 

SANCIONS 10ª. JORNADA

TERRASSA :  JAVIER GOYANES LOPEZ              (Roja)         3 Partits

SAN PANCRACIO :  FEDERICO IGLESIAS VILANOVA      (Roja)       2 Partits

ESPARREGUERA :  CARLOS JURADO VALLDERRAMA     (2 grogas)     1 Partit

 

SANCIONS 9ª. JORNADA

SANTS :  FRANCESC CAPESTANY SALVADO       (Roja)       4 Partits   (INSULTOS COLEGIADO)

SANTS :  JULIO DE RESENDE SILVA       (Roja)        5 Partits     (INSULTOS GRAVES)

TERRASSA : SERGIO CANO PEÑAS       (2 grogas)        1 Partit

SANT P. NORD :  DAVID SANCHEZ MARCOS      (2 grogas)    1 Partit

SANT JOAN DESPI :  OSCAR ADAME ALCUDIA  (2 grogas)    1 Partit

 

SANCIONS 8ª. JORNADA

BOTIGUES SITGES :  JAVIER ROBLEDO GOMEZ       (vermella)      1 Partit

S.E.SESROVIRES :  ANGEL PEREZ GARRIDO           (vermella)       3 Partits

SANT PANCRACIO :  CARLOS VERBO MACIAS        (2 grogas)        1 Partit

SANTS :   JORGE RODRIGUEZ RODRIGUEZ            (vermella)         3 Partits

CERDANYOLA :  RAUL JIMENEZ PAZ            (2 grogas)        1 Partit

 

SANCIONS 7ª. JORNADA

OLESA MONTSERRAT :  JONATHAN MARTIN HEREDIA     (vermella)     1 Partit

OLESA MONTSERRAT :  CRISTIAN MARTIN HEREDIA       (vermella)     3 Partits

CAN ROCA74 : JUAN VELASCO GUTIERREZ      (2 grogas)      1 Partit

 

SANCIONS 6ª. JORNADA

ATL. CASTELLDEFELS :  LUIS MARCELO MICCIO A.       (2 grogas)       1 Partit

VALLVIDRERA  :  JUAN JIMENEZ SALVADO         (Roja)        1 Partit

 

SANCIONS 3ª. JORNADA

BOTIGUES DE SITGES :  MIGUEL A. RUIZ SANCHEZ      (2 grogas)      1 Partit

CAN ROCA 74 :  RODRIGO MARTINEZ BERLINGERI       (2 grogas)      1 Partit

 

SANCIONS 2ª. JORNADA

SANT ROQUE :  JORGE GRAGEDA PAREDES         (vermella)       6 Partits

SANTS :  KAMAL OUFARI EL MOUALEN          (vermella)       6 Partits

SANCIONS 1ª. JORNADA

CAN ROCA 74 :  MOISES FDEZ. MEDINA          (2 grogas)       1 Partit

TERRASSA :      PEDRO DANIEL RAMILO ROCHA     (Vermella)    1 Partit

 

SANCIONS 21ª. JORNADA

U.A. D´HORTA :  RAUL RUBIO CABALLERO       (2 grogas)       1 Partit

MARTINENC :  OSCAR BARBANCHO ORDOÑEZ     (2 grogas)  1 Partit

MARTINENC :  LUIS CONTRERAS ALONSO      (vermella)       2 Partits

TERRASSA :  ANTONIO LARA AGUILAR       (2 grogas)        1 Partit

 

SANCIONS 20ª. JORNADA

IGUALADA :  IVAN VALLS VIDAL                (2 grogas)        1 Partit

SANT CLIMENT :   IGNACIO GONZALEZ FRAILE    (vermella)    1 Partit

 

SANCIONS 19ª. JORNADA

SANT CLIMENT :  FCO. BERNAL SALVADOR        (2 grogas)     1 Partit

SANT JOAN DESPI :  CARLOS LOPEZ HUESCA    (vermella)      1 Partit

TERRASSA :  DANIEL MARTINEZ GLEZ.         (2 grogas)            1 Partit

 

MODIFICACIONS SANCIONS 3ª. DIVISIO

MODIFICACION A EFECTOS DEL ANEXO PARTIDO SANTS-MARTINENC

SANTS :  LUIS CARO HERREIZ    (Retirada ficha lo que queda de temporada)

SANTS :  ANTONIO GAMEZ MENDOZA  (retirada ficha lo que queda de temporada)

SANTS :  SANDRO FABRICIO CALDAS      (2 partits)

MODIFICACIO RESULTAT :    SANTS – MARTINENC     0 – 3

SANCIONS 14ª. JORNADA

SANT CLIMENT :  JOSE PIZARRO ALGABA     (2 grogas)      2 Partits

SANT JOIAN DESPI :  ABEL MARTINEZ LATORRE   (vermella)     3 Partits

ATL. CASTELLDEFELS :  LUIS M. MICCIO AMEIGEIRAS    (2 grogas)     1 Partit

SANTS :  LUIS CARO HERREIZ      (vermella)        12 Partits

SANTS ;:  ANTONIO GAMEZ MENDOZA    (vermella)     4 Partits

SANTS :  DAVID NOFRE PLANCHART     (2 grogas)      1 Partit

SANTS :  ANDREU FUERTES MARTINEZ   (2 groigas)   1 Partit

MARTINENC :  ALBERTO PIZARRO MORALES    (2 grogas)    1 Partit

BADALONA :  ALEJANDRO REIGOSA FURELAS  (2 grogas)    1 Partit

 

SANCIONS 12ª. JORNADA

TERRASSA :  FCO. JOSE MOTA ESPIN             (vermella)        4 Partits

SANT CLIMENT :  MANUEL CARMONA C.      (2 grogas)        1 Partit

MARTINENC :  LUIS CONTRERAS ALONSO   (2 grogas)        1 Partit

 

SANCIONS 11ª. JORNADA

SANT CLIMENT LLOB :      IBAN CANA TORREJON     (Vermella)       2 Partits

SANT CLIMENT LLOB :     FERNANDO FCO. PALOMINO G.   (Vermella)     2 Partits

.

SANCIONS 10ª. JORNADA

U.ATL.D´HORTA :  JUAN-LUIS RODRIGUEZ C.       (2 grogas)       1 Partit

TERRASSA :  RAMON PRIEGO REDONDO     (groga i vermella)   3 Partits

 

 

 

SANCIONS 5ª. JORNADA

ST. CLIMENT LLOB. :  JOSE PIZARRO ALGABA      (2 grogas)       1 Partit

SANTS :   ANTONIO GAMEZ MENDOZA   (Desconsideración al Colegiado)   5 Partits