2a Divisió Sancions

SANCIONS 14ª. JORNADA

KUBALAS :  JAVIER GONZALEZ PEREZ      (Agredir a un contrario)     6 Partits    (CONTABILIZA DE LA JORNADA 11ª. A LA 16ª.)

POBLE NOU :  CRISTIAN RUFIAN GARCIA :     (2 grogas)       1 Partit

VILADECAVALLS :  ARNOL RAUDALES GALVEZ      (2 grogas)    2 Partits     (2ª. Vez)

RESULTAT MODIFICAT :      KUBALAS   –   POBLE NOU      0 – 3

 

SANCIONS 12ª. JORNADA

VILADECAVALLS :  ANGEL MEROLA VIDAL       (Roja)        1 Partit

SP. MASQUEFA :  DANIEL EXPOSITO GARCIA  (2 grogas)  1 Partit

MERCAT NOU :  ALEJANDRO CORPMINAS SANCHEZ     (Roja)     1 Partit

SANT VICENÇ H. :  CHARKI Z´MAT ABDENNEBI       (2 grogas)       1 Partit

ATL. VICENTI :  SAMUEL COLLADO RUBINO       (Comité)      3 Partits

SANCIONS 11ª. JORNADA

BARCELONETA :  DAVID CABALLERO RIERA         (COMITÉ DE DISCIPLINA)     3 Partits

VILADECAVALLS :  VICTOR CLAUDIO GLEZ. PIRIZ      (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 10ª. JORNADA

S.BUENAVENTURA :  ALLAN DE VASCONCELLOS PAIS              (2 grogas)        1 Partit

MOLI VELL :          BAKRI BOUGHI JLILATI                                      (Roja)              1 Partit

GAVA MAR :          MIGUEL A. BLANCO DELGADO                         (Roja)              1 Partit

SANT PAU :          FERNANDO PEREZ BAENA                                (Roja)              1 Partit

VIC 58 :      JUAN HIDALGO ORTEGA             (2 grogas)       2 Partits    (POR DESCONSIDERACION)

KUBALAS :   JAVIER GONZALEZ PEREZ       (Roja)      (RETIRADA FICHA TEMPORAL)

SP. MASQUEFA :   LUIS SILVA GARCIA          (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 9ª JORNADA

CASABLANCA :  M. ANGEL BUENO GARRIDO            (Roja)      1 Partit

LA PALMA :  DANIEL DIEZ PIÑOL           (Roja)        2 Partits     (INSULTOS GRAVES)

 

 

SANCIONS 7ª. JORNADA

U.ATL.D´HORTA :  AURELIO PENA VAZQUEZ       (vermella)       2 Partits

SANT VICENÇ :  IVAN RUBIA TEJADA          (2 grogas)       1 Partit

BARCELONETA :  TONI SANCHEZ ROIG     (2 grogas(       1 Partit

MOLI VELL :  OSCAR MARTINEZ PERIS     (2 grogas)        1 Partit

 

 

SANCIONS 3ª. JORNADA

VILADECAVALLS :  ARNOL RAUDALES GALVEZ          (2 grogas)       1 Partit

MERCAT NOU :  VICTOR CABAÑA GARCIA         (vermella)        3 Partits

MOLI VELL :  JOSE A. RODRIGUEZ PORRAS     (vermella)         2 Partits

BARCELONETA :  ISAAC ABAD SANAHUJA        (vermella)         6 Partits

ATL. VICENTI :  JOSE M. FONTIVEROS MORENO  (2 grogas)    1 Partit

 

SANCIONS 34ª. JORNADA

VILADECAVALLS:  OSCAR FIGUEROA MORENO      (Vermella)      2 Partits

VIC 58 :  JOAN CASANOVAS FORTEA          (2 grogas)         1 Partit

SANCIONS 33ª. JORNADA

VILADECAVALLS :  CRISTIAN CABAÑAS               (2 grogas)      1 Partit

OLESA B. :  NELSON DOS REIS G.                        (2 grogas)      4 Partits

OLESA B. :  OSCAR DE MIGUEL LL.                      (2 grogas)      1 Partit

OLESA B. :  MANUEL GIMENO S.                           (2 grogas)      1 Partit

MOLI VELL :  JOSE BARRETO S.       (Vermella)    (La Entidad retira la ficha del jugador por su actitud antideportiva)

ESPARREGUERA :  JUAN SOLE FDEZ.         (2 grogas)    4 Partits

ESPARREGUERA :  FCO. JAVIER NUÑEZ R-    (Vermella)   5 Partits

 

SANCIONS 31ª. JORNADA

VILAFRANCA :  CARLOS CARNEROS REDONDO      (2 grogas)      1 Partit

KUBALAS :  ERNESTO HERRERO SANCHEZ        (2 grogas)       1 Partit

VIC :   LUIS ARTURO VARGAS MALDONADO     (vermella)       1 Partit

POBLE NOU :  FERNANDO POSE DOMINGUEZ   (vermella)     1 Partit

POBLE NOU :  ARIEL MARTINEZ CRUZ    (vermella)    ( L´ENTITAT POBLE NOU RETIRA LA FICHA AL JUGADOR POR SU ACTITUD ANTIDEPORTIVA)

SANCIONS 30ª. JORNADA

OLESA B. :  DANIEL PINA                           (2 grogas)        1 Partit

OLESA B :   OSCAR DE MIGUEL LLOVET   (vermella)       2 Partits

SANT ROQUE :  RACHID EL BOUHAANI    (2 grogas)        1 Partit

VILADECAVALLS :  OSVALDO CABRERA ORTA    (vermella)   2 Partits

 

 

 

SANCIONS 29ª. JORNADA

KUBALAS :  OSCAR CASTRO GIRONA              (2 grogas)       1 Partit

STOITCHKOV :  CARLOS MOLINA FONT        (vermella)        2 Partits

GAVA MAR :  MOISES VALLE VALERA          (2 grogas)           1 Partit

ESPARREGUERA :  SERGIO MARTINEZ VALERO    (2 grogas)    1 Partit

 

SANCIONS 23ª. JORNADA

SANT PAU :  ARTUR SERRA CATALAN          (2 grogas)        1 Partit

VIC 58 :  SEGUNDO LOPEZ PLA          (vermella)           1 Partit

MOLI VELL :  BAKRI BOUCHI JLILATI  (vermella)           4 Partits

SANT VICENÇ :  MANUEL HDEZ. PALMA      (2 grogas)     1 Partit

SANT VICENÇ :  ALBERT SANCHEZ MONT.  (2 grogas)    2 Partits

SANT VICENÇ :  ISRAEL RIBERA DOMINGUEZ    (vermella)    3 Partits

SANTBOIA :  MAURICIO FDEZ. ORTIZ       (vermella)        2 Partits

 

SANCIONS 22ª. JORNADA

POBLE NOU :  JULIO SEHESSO COLUMBRADO    (vermella)      1 Partit

SANT VICENÇ :  FCO. SIGUENZA REVERTE          (vermella)       3 Partits

VIC 58    :  HASSAN AHIDAR              (2 grogas)            3 Partits

 

SANCIONS 21ª. JORNADA

GAVA MAR :  MIGUEL ANGEL RUIZ SANCHEZ       (2 grogas)     1 Partit

MOLI VELL :  JABER SAFFOUR JENDI         (vermella)           1 Partit

SANT VICENÇ :  CRISTOBAL MARTINEZ E.     (2 grogas)     1 Partit

SANT VICENÇ :  CRISTIAN VILLASANTA O.    (2 grogas)      1 Partit

ARRABAL CALAF :  DANIEL PEREZ PEREZ    (vermella)        4 Partits

 

SANCIONS 20ª. JORNADA

KUBALAS :  JOSE-ALBERTO EXPOSITO PEREZ       (Vermella)      4 Partits

POBLE NOU :  WALTER GONZALEZ ARAGON      (Vermella)       4 Partits

MERCAT NOU :  CRISTIAN GIRIBET GUTIERREZ   (Vermella)     2 Partits

SANT PAU :    RAUL PONCE PADILLA         (2 grogas)         1 Partit

 

SANCIONS 19ª. JORNADA

SANT PAU :  YASSIN REZIKI GOUNSI       (2 grogas)       3 Partits   (Tercera vegada)

OLESA B. :   ERNETO GOÑI COLIQUERO   (2 grogas)     1 Partit

OLESA B. :   SEBASTIAN ERCOLI        (2 grogas)       3 Partits     Desconsideración al Colegiado

 

SANCIONS 15ª. JORNADA

ARRABAL CALAF :  DIEGO MURILLO GARCIA       (2 grogas)       1 Partit

ARRABAL CALAF :  JORDI BELLAVISTA VALERO  (2 grogas)       2 Partits

ARRABAL CALAF :  PABLO SANTIN              (2 grogas)           1 Partit

SANT PAU :  YASSIN REZIKI TOUNDI          (2 grogas)         2 Partits

MERCAT NOU :  RUBEN GUTIERREZ JIMENEZ     (2 grogas)      1 Partit

 

SANCIONS 14ª. JORNADA

KUBALAS :  CARLOS-ANTONIO LEGIZAMON B.    (2 grogas)      1 Partit

S.BUENAVENTURA :  ROGER TORRAS B.         (2 grogas)        1 Partit

 

SANCIONS 13ª. JORNADA

SANT ROQUE :  RACHID HARA               (groga i vermella)         8 Partits

VILAFRANCA :  FCO. BAEZA GARCIA     (Vermella)             8 Partits

VILAFRANCA :  CARLOS CARNEROS R.    (Vermella)         8 Partits

ESPARREGUERA :  JUAN-PABLO MONTERO N.     (2 grogas)       1 Partit

POBLE NOU :  VICTOR RAMON CORREA B.    (Vermella)        Retirada ficha

 

SANCIONS 12ª. JORNADA

STOITCHKOV :  JORDI MARCOS GONZALVO      (Vermella)        1 Partit

STOITCHKOV :  ANTONI FREIXA MARTIN      (groga i vermella)   2 Partits

VIC 58 :   JOSEP FONT COROMINAS       (Vermella)          1 Partit

 

SANCIONS 11ª. JORNADA

KUBALAS :  JAVIER GONZALEZ PEREZ       (groga i vermella)      4 Partits

STOITCKKOV :  GUIM GARCIA BADIA          (2 grogas)        1 Partit

ARRABAL CALAF :  JAIME SALAS LOPEZ    (Roja)        Retirada ficha

ATL. VICENTI:  JOSE-MANUEL FONTUEROS M.    (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 10ª. JORNADA

MOLI VELL :  ANDRES DAVILA VARGAS          (2 grogas)       1 Partit

SANTBOIA :  MAURICIO FDEZ. ORTIZ              (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 9ª. JORNADA

OLESA BONESVALLS :  ANTONIO GARCIA M.      (2 grogas)         1 Partit

ATL. VICENTI :  ANGEL GULLON GARCIA       (2 grogas)      4 Partits   (Desconsideración al Colegiado)

SANCIONS 8ª. JORNADA

MERCAT NOU :  ALEJANDRO PUERTAS M.        (2 grogas)       1 Partit

ATL. VICENTI :  SAMUEL COLLADO R.         (Roja)         2 Partits

SANT PAU :       DAVID PADILLA G.           (Roja)       Retirada ficha

VIC 58 :        MOHAMED EL MOKHTARI    (Roja)       2 Partits

SANT PAU :  YASSIN REZIKI MOUNSI     (2 grogas)  1 Partit

GAVA MAR :  DANIEL CRUZADO C.     (2 grogas)      8 Partits  (Por incumplimiento de sus obligaciones)

MODIFICACIO RESULTAT 2ª.. DIVISIO :     SANT PAU  –  VIC    0 – 3

SANCIONS 7ª JORNADA

VIC 58 :  HASSAN AHIDAR                 (Roja)           1 Partit

POBLE NOU :  VICTOR CORREA B.  (2 grogas)     1 Partit

 

SANCIONS 4 ª. JORNADA

VIC 58 :  MOHAMED EL MOUHADAB BENT         (Roja)        1 Partit

VILADECAVALLS :  VICTOR G. NAGEL MEZA      (2 grogas)    1 Partit

VILADECAVALLS :  JONATHAN SANTANA C.       (Roja)        2 Partits

GAVA MAR :  ALBERTO MARTINEZ RUIZ   (Desconsideración al colegiado)   3 Partits

 

SANCIONS PENDENTS TEMP. 2016-17

VILAFRANCA :  JORDI DIAZ UBRE              1 Partit

MOLI VELL :  MANUEL QUEZADA PAEZ     1 Partit

SANT PAU :  FERNANDO PEREZ BAENA   1 Partit

SANT PAU :  MIGUEL GARCIA PRADO       3 Partits

SANT ROQUE :  MANOLO COSANO CANO      8 Partits

SANT VICENÇ DELS HORTS :   FCO. SIGUENZA REVERTE       2 Partits

S. BUENAVENTURA :  ENSA BALDEH           4 Partits

ESPARREGUERA :  JAVIER NUÑEZ RODRIGUEZ        3 Partits

GAVA MAR :  M. ANGEL RUIZ SANCHEZ           2 Partits

VILADECAVALLS :  OSWALDO JESUS CABRERA         8 Partits

PUEBLO NUEVO :  ESTEBAN CIBANTOS SERRANO    6 Partits

PUEBLO NUEVO :  ALBERTO ROBLEDO SALVADOR    8 Partits