Sancions

Temporada 2017-2018

Divisió Honor

SANCIONS 13ª. JORNADA

SANT ANDREU DE LA BARCA :  VICTOR REYES GALERA    (2 grogas)     1 Partit

25 SEPTIEMBRE :  JOSE-MARIA MUÑOZ CRUZADO      (2 grogas)       2 Partits

MOLINOS GAVA :  AGUSTIN TINOCO MONTAÑO   (groga i vermella)    2 Partits

 

SANCIONS 11ª. JORNADA

O. CAN FATJO :  RAFAEL GONZALEZ A.      (Roja)        12 Partits     (Por agresión a un contrario)

MASQUEFA :  ALFONSO GARCIA AGUILAR   (2 grogas)     1 Partit

MONTSERRATINA :  CARLOS-ALBERTO ESCUDERO L.   (2 grogas)     1 Partit

 

1a Divisió

SANCIONS 13ª. JORNADA

MAURINA EGARA :  MANUEL CENTELLES P.          (2 grogas)         1 Partit

PIERA :  ANDRES SERRANO AGUILERA        (Vermella)         2 Partits

CASABLANCA :  CORELIAN BARA CATALIN     (2 grogas)      1 Partit

CASABLANCA :  FCO. JAVIER RUIZ QUEIJA     (2 grogas)      1 Partit

PBB.SANT FELIU :  IÑAKI RIOS JOSE        (2 grogas)         2 Partits

PBB.SANT FELIU :  DAVID CANUT AVILA   (2 grogas)        2 Partits

PBB.SANT FELIU :  JOSE A. REAL PEREZ  (Vermella)      4 Partits

ATL. INCRESA :  OLIVER CARRASCO C.   (2 grogas)       1 Partrit

ATL. INCRESA :  CIPRIANO SANCHEZ G.  (Vermella)       4 Partits

ATL. INCRESA :  DANIEL SANCHO S.     (Vermella)           2 Partits

ATL. INCRESA :  EUSEBIO F. ROLANDO F.  (Delegado)    INTENTAR COACCIONAR AL COLEGIADO    6 Partits

PB.CINCO ROSAS :  RAUL MARTINEZ S.    (2 grogas)      1 Partit

PUBILLA CASAS :  ALBERTO RUIZ D.     (Vermella)          2 Partits

 

 

SANCIONS 12ª. JORNADA

VILADECANS :  DANIEL FUENTES CABANE      (groga i vermella)      3 Partits

VILADECANS :  J.ANTONIO RUIZ ROJAS       (2 grogas)            1 Partit

POBLE SEC :  OSCAR VAZQUEZ VALERO     (2 grogas)            1 Partit

POBLE SEC :  JUAN DE DIOS DE DIOS V.      (Vermella)            5 Partits

SANCIONS 11ª. JORNADA

TORRELLES :  JUAN-LUIS ALEMAN HERVAS       (2 grogas)       1 Partit

CORBERA :  BERNARDINO VAZQUEZ P.        (2 grogas)       1 Partit

 

2a Divisió

SANCIONS 13ª. JORNADA

SANT ROQUE :  RACHID HARA               (groga i vermella)         8 Partits

VILAFRANCA :  FCO. BAEZA GARCIA     (Vermella)             8 Partits

VILAFRANCA :  CARLOS CARNEROS R.    (Vermella)         8 Partits

ESPARREGUERA :  JUAN-PABLO MONTERO N.     (2 grogas)       1 Partit

POBLE NOU :  VICTOR RAMON CORREA B.    (Vermella)        Retirada ficha

 

SANCIONS 12ª. JORNADA

STOITCHKOV :  JORDI MARCOS GONZALVO      (Vermella)        1 Partit

STOITCHKOV :  ANTONI FREIXA MARTIN      (groga i vermella)   2 Partits

VIC 58 :   JOSEP FONT COROMINAS       (Vermella)          1 Partit

 

SANCIONS 11ª. JORNADA

KUBALAS :  JAVIER GONZALEZ PEREZ       (groga i vermella)      4 Partits

STOITCKKOV :  GUIM GARCIA BADIA          (2 grogas)        1 Partit

ARRABAL CALAF :  JAIME SALAS LOPEZ    (Roja)        Retirada ficha

ATL. VICENTI:  JOSE-MANUEL FONTUEROS M.    (2 grogas)       1 Partit

 

3a Divisió

SANCIONS 11ª. JORNADA

SANT CLIMENT LLOB :      IBAN CANA TORREJON     (Vermella)       2 Partits

SANT CLIMENT LLOB :     FERNANDO FCO. PALOMINO G.   (Vermella)     2 Partits

.

SANCIONS 10ª. JORNADA

U.ATL.D´HORTA :  JUAN-LUIS RODRIGUEZ C.       (2 grogas)       1 Partit

TERRASSA :  RAMON PRIEGO REDONDO     (groga i vermella)   3 Partits