Temporada 2017-2018

Divisió Honor

Últims resultats

dissabte, 02 juny'18
ft
dissabte, 02 juny'1816:00
Jornada 34
M. Font Verda
Granollers2
2 - 1
ft
O. Can Fatjo1
ft
dissabte, 02 juny'1815:30
Jornada 34
25 de Septiembre
25 de Septiembre0
0 - 2
ft
Gavà2
ft
dissabte, 02 juny'1815:00
Jornada 34
M. La Guardia
U.E. Sant Vicenç6
6 - 3
ft
Marianao3
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. Vallirana
Vallirana2
2 - 4
ft
La Bética4
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. Can Tintore
Molinos Gavà0
0 - 1
ft
Montserratina1
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
Hnos. Gonzalvo
Mollet1
1 - 0
ft
C.P. Sarrià0
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. Els Canyars
Castelldefels1
1 - 2
ft
Incre. Molins2
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
Torrent de Llops
Martorell5
5 - 2
ft
Masquefa2
ft
dissabte, 02 juny'1813:30
Jornada 34
M. Can Salvi
St. Andreu Barca4
4 - 3
ft
Espluguenc3
Més +

Classificació

1a Divisió

Últims resultats

dissabte, 02 juny'18
ft
dissabte, 02 juny'1815:45
Jornada 34
M. Viladecans
Viladecans0
0 - 2
ft
Poble Sec2
ft
dissabte, 02 juny'1815:30
Jornada 34
M. Pubilla Casas
Pubilla Casas2
2 - 2
ft
PBB. Sant Feliu2
ft
dissabte, 02 juny'1814:30
Jornada 34
M. Masquefa
SP. Masquefa3
3 - 7
ft
Corbera7
ft
dissabte, 02 juny'1814:30
Jornada 34
M. Sant Just
Sant Just4
4 - 3
ft
Molins de Rei3
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. La Palma
La Palma0
0 - 7
ft
Maurina Egara7
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. Piera
A.E. Piera3
3 - 0
ft
El Prat de Llobregat0
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. R. Ginebreda
Atl. Incresa3
3 - 1
ft
Gelida1
ft
dissabte, 02 juny'1813:45
Jornada 34
M. Casablanca
PB Cinco Rosas1
1 - 7
ft
Casablanca7
ft
dissabte, 02 juny'1813:30
Jornada 34
M. Torrelles
Torrelles Llob.4
4 - 0
ft
Hostalets P.0
Més +

Classificació

2a Divisió

Últims resultats

dissabte, 02 juny'18
ft
dissabte, 02 juny'1817:00
Jornada 34
M. Vilafranca Nº 1
Vilafranca1
1 - 2
ft
St. Vicenç Horts2
ft
dissabte, 02 juny'1816:00
Jornada 34
M. Baptista Mila
Santboià2
2 - 2
ft
S. Buenaventura2
ft
dissabte, 02 juny'1815:30
Jornada 34
C. L'Energia
Mercat Nou0
0 - 2
ft
Kubalas2
ft
dissabte, 02 juny'1815:00
Jornada 34
Can - Zam Nº 1
Arrabal Calaf3
3 - 2
ft
Sant Pau2
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. Racing Vallbona
Stoitchkov Barcelona5
5 - 1
ft
Esparreguera1
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
Pueblo Nuevo
Poble Nou 20021
1 - 2
ft
Gavà Mar2
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 34
M. Viladecavalls
Viladecavalls3
3 - 1
ft
Vic 581
ft
dissabte, 02 juny'1813:30
Jornada 34
M. La Barruana
Atl. Vicentí2
2 - 0
ft
Molí Vell0
ft
dissabte, 02 juny'1813:30
Jornada 34
M. Can Tito
Sant Roque0
0 - 3
ft
Olesa de Bonesvalls3
Més +

Classificació

3a Divisió Copa de la Lliga

Últims resultats

dissabte, 02 juny'18
ft
dissabte, 02 juny'1817:00
Jornada 10
M. Eusebi Güell
Sant Climent Ll.3
3 - 0
ft
Terrassa0
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 10
M. d'Horta
U. Atl. d'Horta8
8 - 4
ft
Sant Joan Despí4
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 10
M. Guinardó
Martinenc0
0 - 3
ft
Badalona3
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 10
Les Comes 2
Igualada3
3 - 0
ft
Atl. Castelldefels0
ft
dissabte, 02 juny'1814:00
Jornada 10
M. Barceloneta
Barceloneta6
6 - 3
ft
Júpiter3
ft
dissabte, 02 juny'1813:45
Jornada 10
C. L'Energia
Sants3
3 - 0
ft
Olesa de Montserrat0
Més +

Classificació

#ClassificacióJGEPGFGCDGPts
1Barceloneta1090142103227
2U. Atl. d'Horta1090154243027
3Martinenc1072137191823
4Sants105232418617
5Igualada104331413115
6Badalona104151618-213
7Olesa de Montserrat103251517-211
8Sant Climent Ll.103161825-710
9Terrassa103162134-1310
10Sant Joan Despí102172442-187
11Júpiter101361838-206
12Atl. Castelldefels102081540-256

Tu o el teu equip no està en la nostra lliga?
Contacta amb nosaltres a l’email FutbolVeterans.cat@gmail.com